Biografia

Zespół Freaky Boys powstał w 2011 roku.
Początkowo grupa bawiła publiczność swoimi występami w dwuosobowym składzie, prezentując swoje dance-owe utwory. Nagrywali wówczas piosenki w języku angielskim, współpracując z wokalistkami z całej europy. Największy sukces w tamtym czasie odniosła piosenka pod tytułem ”Take me away”. Po pewnym czasie zdecydowali nagrywać piosenki po Polsku (2014r.), ponieważ jak stwierdził lider zespołu Krystian Nowak:

”… Od zawsze w mojej duszy grała muzyka disco polo, najwyższy czas ją uwolnić…”

Po czym skomponował utwór ”Do białego rana” przy współpracy ze swoim przyjacielem i mentorem Bartkiem, liderem zespołu d-bomb. Utwór ”Do białego rana”, który obecnie ma już ponad 45 milionów wyświetleń w serwisie YouTube, okazał się mega hitem i podbił serca słuchaczy ciągnąc za sobą rzesze fanów.

Freaky Boys słyną również z doskonałych przebojów takich jak: ”Ja będę kochał Cię”, ”Chciał bym się zakochać w Tobie” czy też ”Ona nosi D”, który ostatnio osiągnął 20 milionów odsłon na YouTube.

Grupa porywa fanów na swoich koncertach w kraju i za granicą. Towarzyszą im również spektakularne efekty specjalne! Kto jeszcze nie widział, koniecznie musi przeżyć niesamowite show, które wykonuje zespół Freaky Boys!

Freaky Boys to: